fbpx

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Salmanlar Mobilya, mobilya sektöründe geçmişi ve yenilikçi yaklaşımı bir arada barındıran bir markadır. Ürün gamımız, ev mobilyalarından ofis mobilyalarına, iç ve dış dekorasyon işlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Ev ve ofis mobilyaları alanında ulusal bir marka olma vizyonuyla, satış öncesinde ve sonrasında müşterilerimizin yanında yer alarak sürekli destek sunmaktayız. Modern tasarımları ve yüksek kalite standartlarıyla öne çıkan firmamız, mobilya ve dekorasyon sektöründe lider olmayı hedeflemektedir.

Hikayemiz

Salmanlar Mobilya 1971 yılında Bursa’da ahşap üretimine başlamıştır. Dış ticaret arenasında da boy gösteren firmamız arge çalışmalarına önem vermiş ve krokodil desenini ahşapta yeni bir trend ortaya koyacak biçimde tasarlamıştır.
Oluşturduğu Art-Win markası ile hem geçmişin klasik mobilya anlayışını sürdürmekte ayrıca yeni jenerasyona uyum sağlayan modern dinamik çizgiler taşıyan mobilyalar üretmektedir.

Art-Win Mobilya, mobilya ile ilgili her türlü malzemeyi kullanabilecek teknik alt yapı ve donanıma sahiptir. Ahşap ve dekorasyon konularında, toplu konut projelerinde ve 50,000’i aşkın perakende işe hizmet vermiştir.

Ürün gamında, ev mobilyasının yanı sıra ofis mobilyası; ayrıca iç-dış dekorasyon işleri de bulunmaktadır.

Kalite Politikamız

Salmanlar Mobilya olarak misyonumuz; sürekli gelişim anlayışıyla müşterilerimizin beklentilerini aşan hizmet ve ürünler sunmaktır. Bu doğrultuda, kalite politikamızı her zaman en üst seviyede tutuyoruz.

Müşterilerimizi, kendi zevkleri ve ihtiyaçları doğrultusunda fonksiyonel, kaliteli ve estetik ürünlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Kısa iş teslim süresi ve lojistik destek ile de müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Art-Win Mobilya Değerler Manifestosu

Müşteri Odaklılık

Art-Win Mobilya olarak, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını zamanında, kaliteli ve istikrarlı bir şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini ilke edindik. Her bir ürün ve hizmetimizde bu prensipleri yansıtmayı amaçlıyoruz.

Mükemmellikte İstikrar

Sürekli iyileştirme çalışmalarımız ve yenilikçi yapımızla, standartları aşan kusursuz üretim ve hatasız ürünler için çalışıyoruz. Her bir mobilyamız, zanaatkarlık ve teknolojinin mükemmel uyumuyla şekillenmektedir.

İnsan Kaynağına Yatırım

Sahip olduğumuz değerli insan kaynağımızdan aldığımız güçle hedeflerimizi gerçekleştirebileceğimize inanıyoruz. Çalışanlarımızın memnuniyetini ve gelişimini ön planda tutuyor, bu konulara kaynak ayırıyoruz. Karşılıklı güven ve saygıya dayalı, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü çalışma ortamları yaratmaya özen gösteriyoruz.

Etik ve Dürüst Çalışma İlkeleri

İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemini, çalışma kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olarak kabul ediyoruz. İş kazaları ve meslek hastalıklarına neden olabilecek tehlikeleri en aza indirmek amacıyla güvenli çalışma düzeni ve ortamını sağlamak, çalışanlarımızın farkındalığını arttırmak için kaynak ayırıyoruz.

Sağlıklı ve Güvenli Çalışma Ortamı
Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer paydaşlarımızla ilişkilerimizde yasalara ve ahlak kurallarına uymayı, şeffaflığı, iyi niyet ve anlayışla davranmayı ilke olarak benimsiyoruz.

Çeşitliliğe Saygı
Farklı bakış açılarının ve bilgi birikimlerinin harmanlanması yoluyla yeni, yaratıcı fırsatlar yakalanabileceğine ve ekip çalışmasının gücüne inanıyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın ve müşterilerimizin her türlü fikrine ve önerisine değer veriyoruz.

Sürekli Öğrenme ve Yenilik
Çalıştığımız sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek en yeni bilgi ve teknolojileri edinmek üzere insan kaynağımıza ve teknolojiye daima yatırım yapıyoruz. Sürekli öğrenen ve kendini yenileyen yapımızı korumak için kaynak yaratıyoruz.

Çevre Duyarlılığı
Faaliyetlerimiz sonucunda oluşan çevresel etkilerin kontrol altında tutulmasını sağlıyoruz. Kaynaklarımızı akılcı kullanarak savurganlıktan kaçınıyoruz.

Sürdürülebilir Büyüme
Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çevresel, ekonomik ve sosyal sorumluluklarımızı her zaman gözeterek, güçlü iş gücü, altyapı, bilgi, teknoloji ve güven ile sürdürülebilir büyümenin önemine inanıyoruz.